Badanie wody Warszawa | Cennik

793 03 00 02
szkolenia@interlabo.pl

Nasze badania wody realizujemy zgodnie z certyfikatem akredytacji PCA nr AB 1365 oraz w oparciu o aktualne wymagania Ministra Środowiska, Ministra Zdrowia oraz rekomendacjami Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Dzięki temu analiza oraz pobór próbek odbywają się w ściśle określonych warunkach, gwarantując kompleksowe i dokładne wyniki. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego cenę za usługę ustalamy zawsze po przeanalizowaniu wielu czynników i informacji pochodzących od klienta. Po akceptacji oferty cenowej przez klienta przystępujemy do realizacji usługi.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć przede wszystkim badania wody, zarówno przeznaczonej do spożycia, podziemnej, powierzchniowej, jak i surowej. Wiele zależy także od tego, skąd pobierana jest woda. Najczęściej próbki pobieramy w jednostkach samorządowych, przedszkolach, szkołach, przedsiębiorstwach, szpitalach, w nowo wybudowanych obiektach, czy też u osób prywatnych.


Badania biegłości (BADANIA PT / ILC)

Od 2012 roku, cyklicznie organizujemy badania biegłości i porównania międzylaboratoryjne w pobieraniu próbek środowiskowych. Program badań biegłości obejmuje realizację poszczególnych edycji PT w zakresie:


Zasada badań biegłości oparta jest na::


Celem badań biegłości jest:


Cena badania wody zmienia się w zależności od ilości rund w danym programie badań biegłości i dostępny jest w Harmonogramie Badań Biegłości 2020 (link na stonie)


Od początku działalności na polu porównań międzylaboratoryjnych współpracujemy z dr inż. Piotrem Pasławskim, który jest ekspertem w dziedzinie pobierania próbek środowiskowych i czynnym auditorem PCA.

Jesteśmy polskim liderem
w zakresie pola odniesienia

Interlabo - szkolenia

Szkolenia i konsultacje

793 03 00 02
szkolenia@interlabo.pl

Świadczymy usługi w zakresie szkolenia pracowników laboratoriów, dzięki czemu Państwa personel może stale podnosić swoje kwalifikacje i być na bieżąco ze zmianami w przepisach. Wykwalifikowani pracownicy Państwa firmy również znajdą właściwe tematy dla siebie lub będą mogli skorzystać z konsultacji eksperckich.

Oferujemy szkolenia i konsultacje dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta (np. tematyka, terminy, miejsce) z zakresu:


walidacji i wprowadzania metod badawczych

nadzoru nad wyposażeniem

systemu zarządzania według normy PN-EN ISO/IEC 17025

absorpcji atomowej (AAS)

ICP-OES

ICP-MS

i wiele innych

Ulotka informacyjna o szkoleniu

Rejestracja

Chcą Państwo wziąć udział w szkoleniu?

Prosimy o napisanie pod adres szkolenia@interlabo.pl wiadomości z informacją, które szkolenia Państwa interesują. Będziemy mogli dobrać najkorzystniejszy termin oraz dostować naszą ofertę do Państwa wymagań.


Oprócz tego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: Badania biegłości.

Od początku działalności na polu porównań międzylaboratoryjnych współpracujemy z dr inż. Piotrem Pasławskim, który jest ekspertem w dziedzinie pobierania próbek środowiskowych i czynnym auditorem PCA.

Jesteśmy polskim liderem
w zakresie pola odniesienia